KONST / Litografier / Färglitografi 14488133
nr 1448 8133
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 11/45, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi. Bladets mått: 40x61cm, yttermått inklusive ram: 60x80cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:43:51
12/2 17:36:09